Lodžiová zábradlí – AluClick

Posted on by

Pohled na panelový dům osazený lodžiovými zábradlími AluClick od společnosti DuoTech Trade s.r.o.

Proč si vybrat tato lodžiová zábradlí společnosti DuoTech Trade s.r.o.?

Předělovací proužek webu duotech.czAluClick je moderní špičkový systém hliníkového zábradlí určený především pro panelové domy.

Byl vyvinut týmem pracovníků společnosti DuoTech Trade s.r.o. Jedná se o ucelený systém hliníkových profilů speciálně navržených pro konstrukce lodžiových zábradlí. Jedinečné provedení zaručuje dokonalé zpracování, nejlepší uživatelský komfort, perfektní vzhled, maximální bezpečnost a dlouhou životnost tohoto prověřeného produktu.

Mezi hlavní přednosti systémového svařovaného zábradlí AluClick patří mnohočetná variabilita tvarového i barevného provedení. Každé zábradlí je po přesné výrobě na požadovaný rozměr upraveno technologií práškového lakování (komaxitování) do požadovaného odstínu RAL. Všechny profily a komponenty jsou naší produkce. Profesionální zpracování a nadčasový design celého výrobku je u nás samozřejmostí.

« z 5 »

 

Výběr vhodné výplně zábradlí

Předělovací proužek webu duotech.czZpůsob vyplnění konstrukce zábradlí je v souladu s ČSN a s projektovou dokumentací. Všechny varianty výplní se jednoduše připevní systémem „Click“ a dají se i v budoucnu bez složitých zásahů měnit. Můžete zvolit deskovou nebo tyčovou (sloupkovou) výplň. Ideální je jednotlivé možnosti kombinovat pro získání svého vlastního designu zábradlí. Volitelné desky z tvrzeného plastu FUNDERMAX jsou v možnostech velice pestré. Nabízené moderní barvy i vzory krásně doplní celkový vzhled vašeho domu. Bezpečnostní vrstvené sklo Connex nabízí již v základních paletách vložených fólií nekonečné možnosti jejich kombinací. Zvolit se dá i různá barva z každé strany nebo jen jednostranná průhlednost. Kombinacemi meziskelních folií můžete dosáhnout přesné barvy RAL.

PŘÍKLADY ŘEŠENÍ KONSTRUKCE A VÝPLNÍ

« z 6 »

Pro vstup do fotogalerie realizací použijte tento odkaz >>

 

Jak získat hliníkové zábradlí AluClick?

Předělovací proužek webu duotech.czPořídit lodžiová zábradlí pro vaši lodžii či balkon je snadné. Nejrychlejší způsob je vyplnit na našich webových stránkách žádost o vypracování cenové nabídky nebo rovnou zavolejte našemu obchodnímu zástupci společnosti DuoTech Trade s.r.o. a stanovte si datum schůzky. Můžete nás také přizvat na prezentaci zasklívacích systémů a zábradlí na vámi plánovanou schůzi majitelů bytů, řadových domů a jiných nemovitostí.

Náš kvalifikovaný obchodní zástupce pro lodžiová zábradlí bude měřit otvor pro umístění na balkoně či lodžii. Probere s vámi všechny požadavky na vzhled, funkčnost a způsoby připevnění. Následně bude vypracována celá nabídka obsahující kompletní výčet prvků, množství materiálu a celkovou cenu se všemi námi poskytovanými službami. Poté je vše vyrobeno na míru a přivezeno. Stačí jen vybavit balkon nábytkem i dalšími oblíbenými dekoračními prvky a začít si užívat ty nejlepší chvilky života na lodžii svých snů.Ikony - zavolej - zaměříme a je dohodnuto

Kontakt na obchodního zástupce naleznete zde >>

 

Cena lodžiového zábradlí AluClick

Předělovací proužek webu duotech.czJsme rádi, že vám můžeme být nápomocni kdykoli si budete přát. Stačí jen využít naší služby a vyplnit žádost o vypracování cenové nabídky pro lodžiová zábradlí AluClick kliknutím na odkaz níže. Požádat o bezplatný odhad nákladů a dohodnout se na osobní schůzce vás posune mnohem blíže ke svému snu! Klikněte na odkaz níže a vyplňte formulář nebo zkontaktujte svého nového obchodního zástupce systémů panelákových zábradlí.

Kontakt na obchodního zástupce naleznete zde >>

Je to tak snadné

Předělovací proužek webu duotech.czPo přijetí nabídky na vás zbude jen vyznačení data instalace v kalendáři. Zástupce naší společnosti se postará o zbytek. K objednávce budou kompletně zpracovány všechny technické výrobní podklady a bude zapsána do plánů výrobního procesu. Výroba zábradlí AluClick může začít. Když je zábradlí hotovo, kontaktujeme vás a potvrdíme datum instalace. Ta probíhá kvalitně, proškolenými zaměstnanci společnosti DuoTech Trade s.r.o. Vše přivezou a namontují na místo určení.

 

FOTOGRAFIE VÝROBY ZÁBRADLÍ 

« z 7 »

Pro fotografie realizací panelákového zábradlí vstupte do galerie >>

Co vše získáte instalací hliníkového zábradlí AluClick?

Předělovací proužek webu duotech.czMinimální zátěž pro konstrukci Vašeho domu – masivní konstrukce systému zábradlí AluClick v sobě skrývá velmi nízkou hmotnost hliníkových slitin a stavební konstrukci Vašeho domu zatíží minimálně.

Vysokou variabilitu provedení – varianty výběru provedení se nabízejí z několika možných typů konstrukcí systému AluClick. Další atypické konstrukce jsou na přání klienta nebo vyplynou ze specifických požadavků dané realizace.

Bezúdržbové hliníkové provedení – lodžiová zábradlí AluClick na rozdíl od ocelových zinkovaných zábradlí nekorodují povrchově ani vnitřně. Navíc jsou lakována komaxitem.

Jednoduchou montáž i obměny – lodžiová zábradlí AluClick jsou svou konstrukcí uzpůsobena tak, že jejich montáž zvládne hravě téměř každý. Výhodou je bezesporu velmi rychlá a jednoduchá výměna výplní díky speciálním zasklívacím lištám s celoobvodovým zámkem „Click“ bez složitého použití nářadí.

Možnost bezproblémové instalace klempířských prvků – spodní profil zábradlí AluClick může být vybaven drážkou pro instalaci okapnice jako součást zábradlí, která lépe zamezí erozi stavební konstrukce. Stejným způsobem je možno doplnit i vnitřní klempířské zakrytí mezery pod zábradlím při instalaci zasklívání lodžií a balkonů.

Oboustranné těsnění – lodžiová zábradlí AluClick jsou vybavena oboustranným profilovým těsněním z EDPM pryže, což zaručuje pružné uložení výplně do konstrukce zábradlí

Teleskopické kotvení do zdi – Odbourává komplikace s teplnou roztažností konstrukce.

 

Výhody tohoto zábradlí:

Předělovací proužek webu duotech.cz

Vzdušnost konstrukce
Svařovaný a velmi pevný typ zábradlí
Nízká váha celé konstrukce
Vysoká kvalita a dlouhá životnost
Nadčasový design
Bezúdržbová povrchová úprava – komaxit celé škály RAL
Bezproblémová výměna výplní systémem „Click“
Snadná a rychlá montáž
Zábradlí je vhodné pro instalaci zasklívacích systémů

 

OBRÁZKY 3D VIZUALIZACE 

« z 4 »

Více detailů naleznete v souborech ke stažení zde >>

Zábradlí není jen povinný stavební prvek

Předělovací proužek webu duotech.czZajímavá myšlenka (žárovka v bublině)Balkon, lodžii i terasu používá spousta lidí každý den. Opřít se pohodlně o zábradlí, pěstovat zde rostliny v zavěšeném truhlíku nebo sledovat s oblíbeným nápojem v ruce západ slunce je příjemnou součástí života, kterou je člověk obohacován každý den. Kultura bydlení a způsob jakým člověk prožívá a používá věci kolem sebe je pro smysluplný život velice důležité. Stejně důležité jako výběr a kvalita stavebních prvků, které nás obklopují. Nikdo nechce vést každodenní rozhovor se sousedem přes polorozpadlé dřevěné zábradlí nebo dětem ukazovat nostalgické fotky z jejich dětství ve společnosti železných zrezlých trubek. Rádi vám pomůžeme obklopovat se každý den jen tím nejlepším.

Barva a její vnímání

Předělovací proužek webu duotech.czPůsobí na naši psychiku, ovlivňuje naše pocity a naše jednání. Je těžké si představit, jak by svět vypadal bez barev. Díky rozsáhlému vzorníku RAL má každý možnost dosáhnout dokonalé harmonie barev.
Nové fasády domů dnes hrají barvami. Stejně tak je možné oživit jednotlivé vchody domů různým barevným provedením Vašeho hliníkového zábradlí AluClick. Odlišit se dají i mnoha variantami výplní. Vaše děti i návštěva již nebudou bloudit po šedivém sídlišti a přemýšlet nad čísly domů.

Náhled palety barev vzorníku RAL

Ohled na životní prostředí

Předělovací proužek webu duotech.czSymbol reciklace - značí, že společnost DuoTech Trade s.r.o. zbytky polotovarů z kterých se vyrábí lodžiová zábradlí reciklujeTrvale udržitelný rozvoj a úcta k přírodě jsou pro DuoTech Trade s.r.o. nezbytné. Naše materiály, sklo a hliník jsou recyklovatelné. Navíc jsou zbytky výrobního materiálu recyklovány pro výrobu nových výrobků. Podle provedených studií jsou lodžiová zábradlí AluClick mnohem lehčí než běžná kovová zábradlí a snížením statické zátěže na stavbu ji šetří životnost, stejně jako snižují energetické náklady na manipulaci a logistiku.

Snižte si měsíční náklady díky přídavnému zasklení >>

Parametry zábradlí AluClick:Předělovací proužek webu duotech.cz

Systém svařovaný – rámový
Využití balkony, lodžie, terasy a schodiště
i atipické provedení
Uchycení do zdi pevně na kotvy
Možnost čelního kotvení ano
Šířka zábradlí dle stavebního otvoru
Výška zábradlí dle ČSN
Možnosti výplně sklo, fundermaxové desky, tyčová výplň
Druh Skla výplně lepené konex
Materiál konstrukce a madla hliníkové slitiny
Povrchová úprava konstrukce komaxit
Barva konstrukce RAL dle vzorníku
Materiál Lišt hliníkové slitiny
Povrchová Úprava Lišt komaxit
Barva Lišt RAL dle vzorníku
Metoda svařování MIG
Svařovací drát ALMG5
Čas Instalace individuální
Záruční Lhůta 5 let
Pozáruční Opravy ano
Rázové zkoušky výplní ano
Celoroční Využití ano
Certifikace Systému ano
Požární Zpráva ano
Statický Posudek ano

Pruh ikon kvality výrobků společnosti DuoTech Trade s.r.o. 2017