Doplňky lodžií

Posted on by

Předělovací proužek webu duotech.czPříslušenství i doplňky lodžií společnosti DuoTech Trade s.r.o. jsou nabízené ve vysoké kvalitě, důmyslně variabilní a vše do sebe skvěle zapadá.Držák satelitu - doplňky lodžií - detailNa některé příslušenství je lepší myslet předem a předejít následným zásahům do lakovaných povrchů. Pozdější úpravy jsou také náročnější na čas promítnutý v součtu celkových nákladů.

Sušáky na prádlo

Předělovací proužek webu duotech.czDoplňky lodžií - pohled na skupinu sušáků na prádloJsou hliníkové i železné s pevnými nebo posuvnými jezdci na zeď, strop a zábradlí. Vždy se jedná o výrobky společnosti DuoTech Trade s.r.o. K sušákům vysoké kvality a skvělého designu dodáváme kvalitní šnůry na prádlo.

Nástěnný sušák na prádlo LUXproužek pod a nad mapu

Nástěnný sušák na prádlo LUXLodžiový hliníkový nástěnný sušák na prádlo umožňuje variabilní rozmístění šňůr pomocí posuvných plastových jezdců. Ty vám umožní využívat potřebný počet šňůr. Sušáky se vyrábí v různých šířkách z hliníkového profilu v šedé barvě s bočními plastovými krytkami ve stejném odstínu. Jedinečný designový sušák Lux je příjemným doplňkem a především pomocníkem.

Typ Šířka Počet úchytů
LUX 600 600 mm 4
LUX 700 700 mm 5
LUX 800 800 mm 5

Doplňky lodžií - pohled na skupinu sušáků na prádlo - detail

Sušák na prádlo pro uchycení ke stropuproužek pod a nad mapu

Sušák na prádlo pro uchycení ke stropuStropní sušák s pevným uchycením šňůr je skvělým řešením pro všechny balkony typu U i L a všude tam, kde je kvůli chybějícím bočním stěnám použití designového sušáku Lux vyloučeno. Vyroben je z kovu a povrchově ošetřen dokonalým práškovým lakováním – KOMAXITEM. Trvanlivost háčkům na šňůry zajišťuje materiál pozink. Standardně dodáváme balkonový sušák v barvě bílé. Usnadněte si život se společností DuoTech Trade s.r.o.!

Sušák prádla na zábradlíproužek pod a nad mapu

Sušák na zábradlí - detail doplňku pro lodžiová zábradlíNa boky zábradlí tvaru „U“ nabízíme sušák na prádlo sestávající ze dvou obdélníkových jeklů s vyvrtanými otvory na šňůry. Jedná se vždy o specifické řešení k dané konstrukci určené především pro balkony panelových domů. Použitým materiálem je hliník lakovaný komaxitem do barvy zábradlí, aby vše bylo pěkně sladěno a architektonicky nenarušovalo ráz budovy.

Držák antény a satelitu

Předělovací proužek webu duotech.czDržák satelitu - doplňky lodžií - detailSlouží k uchycení satelitu k zábradlí i na zeď. Hliníkový držák tvaru L se dodává v různých délkách obou stran. Barvou se přizpůsobí zábradlí nebo jiným architektonickým prvkům a nenarušuje vzhled domu. Svou konstrukcí je předurčen k dlouhé trvanlivosti. Při použití na zábradlí je lépe zadat umístění a množství satelitních držáků již při jeho výrobě. Otvory pro uchycení budou navrtány již před lakováním a dosáhne se tak dokonalé, trvanlivé konstrukce.

Hliníkový nástavec zábradlí

Předělovací proužek webu duotech.czSlouží jako doplněk ke zvýšení polohy madla oproti pochozí ploše u stávajících i nových zábradlí. Používá se v případech, kde je nutno zvýšit bezpečnost ve vyšších patrech nebo u zábradlí která nesplňují díky svým rozměrům a konstrukci platné normy. Je skvělým řešením při revitalizacích panelových domů, kde je nutno zachovat původní zasklení lodžií při zmenšení lodžie díky zateplení. Zároveň je využíván projektanty jako architektonický prvek.

Držák na hromosvod

Předělovací proužek webu duotech.czDržák hromosvodu na zábradlí DuoTechPomocné upevnění vedení hromosvodu je volitelným příslušenstvím k zábradlí AluClick i AluFix. Skvělé řešení při revitalizaci umožňující doplnit kotvení bez zásahu do nového zateplení. Materiálem je hliník s povrchovou úpravou KOMAXIT libovolné barvy RAL pro dokonalé sladění s naším hliníkovým zábradlím.

Dodatečná výplň zábradlí

Předělovací proužek webu duotech.czPoužívá se pro utěsnění zábradlí s klasickou příčkovou nebo tyčovou výplní při instalaci přídavného zasklení lodžie. Jako celoplošná výplň se využívají bezpečnostní lepená nebo kalená skla, polykarbonáty i kompozitní desky. Takto použitá výplň nemění celkový ráz stavby a zvyšuje bezpečnost i energetickou bilanci lodžie při zachování snadné údržby.

Panelákové mříže z hliníkových profilů

Předělovací proužek webu duotech.czDoplňky lodžií - panelákové mříže z hliníkových profilůJedná se vždy o řešení na míru k daným rozměrům vyplňovaného otvoru, potřebám zákazníka a architektonickému rázu budovy. Materiálem jsou hliníkové slitiny s povrchovou úpravou práškového lakování dle zvolené barvy vzorníku RAL. Předností je nízká váha. V porovnání s jinými používanými materiály zatěžují hliníkové mříže konstrukce balkonů a lodžií minimálně. Zejména nižší patra panelových domů bývají často obětí kriminality a naše řešení kvalitními mřížemi je trvanlivou a estetickou volbou.

Stříšky nad vchody

Předělovací proužek webu duotech.czVýroba stříšek nad vchody panelových domů Doplňky lodžií - Stříška nad vchodje pro nás okrajovou záležitostí, proto v našem on-line katalogu nenaleznete standardizovaný výrobek. Řešení zastřešení panelákového vchodu vám nabídneme vždy na míru v souvislosti s povětrnostními vlivy a ostatními stavebními prvky panelového domu. Design i materiál bude vybrán na základě vaší dohody s naším zkušeným obchodním zástupcem.

Zastřešení lodžií

Předělovací proužek webu duotech.czDoplňky lodžií - pohled na stříšku nad lodžii se zasklením IVETAPro stavbu panelákového zastřešení lodžií používáme moderní materiály hliník a sklo. Řešení nabízíme na míru v souvislosti s povětrnostními vlivy a ostatními stavebními prvky domu. Lakovaná konstrukce z hliníkových profilů společnosti DuoTech Trade s.r.o. bude navržena na základě společné dohody s naším odborným poradcem.

 

Klempířské prvky

Předělovací proužek webu duotech.czDoplňky lodžií - klempířské prvky k zasklení a zábradlíPro lepší odolnost lodžie proti povětrnostním vlivům se provádí oplechování zábradlí i zasklení klempířskými prvky. Provádí se ocelozinkovým plechem s jednostrannou barevnou úpravou celé škály RAL. Standardně nabízená je bílá a hnědá barva.

Projekce a 3D vizualizace

Předělovací proužek webu duotech.cz3D vizualizace řezu zábradlím AluClickJako součást dodávky našich výrobků vám nabízíme kompletní projekci včetně 3D vizualizace budoucího stavu všech našich produktů.

« z 4 »

Pruh ikon kvality výrobků společnosti DuoTech Trade s.r.o. 2017