AluClick „L“ a „U“

Posted on by

Předělovací proužek webu duotech.czZábradlí AluClick typu „U” nebo „L” je určeno pro rohové, jednostranně nebo oboustranně předsazené plochy, jako jsou balkony, terasy a podobně. Výplně mohou být zvoleny dle přání zákazníka tyčové nebo plné s čirým nebo zabarveným bezpečnostním sklem Connex a deskami Fundermax. Lodžiová zábradlí ve tvaru „U” i „L” umožňují bez větších problémů instalovat celou řadu doplňků z naší výroby jako jsou sušáky na prádlo, držáky satelitů a naše zasklívací systémy: IVETA, TERMOplus, TERMOglass.Lodžiová zábradlí AluClick "L" a "U" na balkonech bytového domuPro další rozšíření modelové řady skvělého lehkého hliníkového zábradlí AluClick nás přiměla nutnost přizpůsobit se tvarovou variabilitou i složitějším, předsazeným stavebním prvkům, kterým bezpečnostní předpisy nařizují konstrukci zábradlí. Splnění bezpečnosti při předsazení balkonů a teras je nejlepší zábradlím AluClick do tvaru „L“ a „U“. Je určeno pro jednostranné předsazení levé, předsazení pravé a pro oboustranně předsazené balkony a terasy.

Výplně zábradlí

Předělovací proužek webu duotech.czDetail výplní pro lodžiová zábradlí AluClick "L" a "U"Způsob vyplnění konstrukce zábradlí je na přání zákazníka. Všechny varianty se jednoduše připevní systémem „Click“ a dají se i v budoucnu bez složitých zásahů měnit podle vašich potřeb a přání. Můžete zvolit deskovou nebo tyčovou (sloupkovou) výplň. Ideální je jednotlivé možnosti kombinovat pro získání svého vlastního designu zábradlí. Volitelné desky z tvrzeného plastu FUNDERMAX jsou v možnostech velice pestré. Nabízené moderní barvy i vzory krásně doplní celkový vzhled vašeho domu nebo vchodu. Design deskové výplně si můžete navrhnout i sami. Obrázek, barva nebo vzor bude zadán do výroby vašich specifických desek Fundermax. Stejně tak se dá navrhnout vzhled bezpečnostního vrstveného skla Connex, které už v základních paletách vložených folií nabízí nekonečné možnosti jejich kombinací. Zvolit se dá i různá barva z každé strany nebo jen jednostranná průhlednost. Kombinacemi meziskelních folií můžete dosáhnout přesné barvy RAL. Široká paleta barev RAL je použita především při práškovém lakování (komaxitování) hliníkové tyčové výplně a celé konstrukce zábradlí.

Vybavení a doplňky

Předělovací proužek webu duotech.czSpolečnosti DuoTech Trade s.r.o. jsou nabízené ve vysoké Držák satelitu - doplněk pro lodžiová zábradlíkvalitě, důmyslně variabilní a vše do sebe skvěle zapadá. Přesto je lepší na příslušenství myslet předem a předejít následným zásahům do lakovaných povrchů. Pozdější úpravy jsou také náročnější na čas promítnutý v součtu celkových nákladů. Předem je lépe počítat s držákem satelitu, který dodáváme ve Vámi zvolené barvě zábradlí a svým jednoduchým, elegantním vzhledem nenarušuje pohledové části domu. Jedinečný designový sušák na prádlo Lux je příjemným doplňkem a především pomocníkem. V boji proti povětrnostním vlivům pomáhá následné zaklení v kombinaci s promyšlenými klempířskými prvky. Rozšiřte si obytné prostory použitelné téměř po celý rok.

Jako doplňky pro lodžiová zábradlí AluClick Vám nabízíme:

Předělovací proužek webu duotech.czSušák na zábradlí - detail doplňku pro lodžiová zábradlíDržáky antén a satelitů – na zábradlí i na zeď vyrobené z hliníku s povrchovou úpravou
Sušáky na prádlo – jsou hliníkové s posuvnými jezdci na zeď, pevnými pod strop a zábradlí
Výrobu mříží pro nižší patra
Následné zasklení – zasklívací systémy IVETA, TERMOglass, TERMOplus
Stříšky nad vchody
Zastřešení lodžií
Atypické konstrukce – zasklení verand, zádveří, teras a zimní zahrady

Projekce a 3D vizualizace

Předělovací proužek webu duotech.cz Jako součást dodávky našeho zábradlí AluClick Vám nabízíme kompletní projekci včetně 3D vizualizace budoucího stavu s detaily kotvení a dalšího příslušenství, např. zasklení lodžie některým z námi vyráběných systémů.

Bezpečnostní požadavky

Předělovací proužek webu duotech.czRazítko - pečeť kvality - "bezpečí certifikováno"Kladou se především na všechny pochůzné plochy stavby, na které je možný přistup a hrozí nebezpečí pádu osob nebo zvířat. Tyto plochy musí být opatřeny ochranným zábradlím, popřípadě jinou zábranou. Parametry zábradlí jsou dány normovými hodnotami předsazených ploch. Všechny výrobky společnosti DuoTech Trade s.r.o. odpovídají požadovaným normám a předpisům. Aluclick typu „L“ a „U“ je opatřen certifikátem, který dokládá splnění všech požadavků na výrobu zábradlí té nejvyšší kvality.

Certifikace

Předělovací proužek webu duotech.czLodžiová zábradlí AluClick "L" a "U" - celkový pohled na panelový důmNa zábradlí AluClick vyráběné dle nejnovějších evropských stavebních a konstrukčních norem je vydáno platné STAVEBNÍ TECHNICKÉ OSVĚDČENÍ na základě CERTIFIKACE SYSTÉMU ŘÍZENÍ VÝROBY. Na všechna zábradlí je vydáno prohlášení o shodě v souladu s ČSN 74 3305, EN ISO 3834-2,3,4,5; EN ISO 15614-2. Součástí každé dodávky je statické posouzení na základě konkrétních podmínek – lokality, typu a velikosti zábradlí, výšky objektu, popřípadě potřeby instalace dalších doplňkových konstrukcí. Jako další konstrukce je v tomto případě myšleno zasklení lodžie nebo balkonu zasklívacím systémem.

Parametry zábradlí AluClick „L“ a „U“

Systém svařovaný – rámový
Využití balkony, lodžie, terasy a schodiště
i atipické provedení
Uchycení do zdi pevně na kotvy
Možnost čelního kotvení ano
Šířka zábradlí dle stavebního otvoru
Výška zábradlí dle ČSN
Možnosti výplně sklo, fundermaxové desky, tyčová výplň
Druh skla výplně lepené s bezpečnostní folií
Materiál konstrukce a madla hliníkové slitiny
Povrchová úprava konstrukce komaxit
Barva konstrukce RAL dle vzorníku
Materiál lišt hliníkové slitiny
Povrchová úprava lišt komaxit
Barva lišt RAL dle vzorníku
Metoda svařování MIG
Svařovací drát ALMG5
Čas instalace individuální
Záruční lhůta 5 let
Pozáruční opravy ano
Rázové zkoušky výplní ano
Celoroční využití ano
Certifikace systému ano
Požární zpráva ano
Statický posudek ano

Pruh ikon kvality výrobků společnosti DuoTech Trade s.r.o. 2017