AluClick Klasik

Posted on by

Předělovací proužek webu duotech.czJedná se o nový, hojně rozšířený typ zábradlí AluClick pouze s tyčovou výplní. Jako všechna naše lodžiová zábradlí může být vyrobeno s jednoduchým nebo dvojitým madlem v horní části.Lodžiová zábradlí AluClick Klasik - čelní pohled na lodžii osazenou tímto zábradlímCelá konstrukce se vyznačuje svou lehkostí a optickou vzdušností. Kvalitní komaxitový lak zaručuje dlouhodobou barevnou stálost povrchu s vysokou odolností proti povětrnostním vlivům.

Specifika tyčové výplně

Předělovací proužek webu duotech.czJe tvořena hranoly z lehkých slitin hliníkuDetail tyčové výplně hliníkového zábradlí AluClick Klasik zavařených do rámu nahrazujícího lišty „Click“. Pro povrchovou úpravu používáme stejný postup práškového lakování komaxit jako u celého zábradlí. Zachová se tím elegantní vzhled uceleného architektonického prvku. Volný průchod vzduchu mezi žbrdlením přináší skvělé odvětrávání vlhkosti z lodžie či balkonu a vaši mazlíčci nepřijdou o oblíbený výhled na okolní svět.

Kotvení

Předělovací proužek webu duotech.czDetail spodního a horního uchycení zábradlí k boční stěně lodžieProbíhá u všech typů zábradlí AluClick stejným způsobem – použitím vertikálních nebo horizontálních držáků nebo jen do bočních stěn s využitím rektifikačních podpěr. U zateplených fasád je možno volit mezi skrytým a povrchovým kotvením dle potřeby.

Co vše získáte instalací hliníkového zábradlí AluClick Klasik?

Předělovací proužek webu duotech.czMinimální zátěž pro konstrukci Vašeho domu – masivní konstrukce systému zábradlí AluClick v sobě skrývá velmi nízkou hmotnost hliníkových slitin a stavební konstrukci Vašeho domu zatíží minimálně.

Vysokou variabilitu provedení – varianty výběru provedení se nabízejí z několika možných typů konstrukcí systému AluClick. Další atypické konstrukce jsou na přání klienta nebo vyplynou ze specifických požadavků dané realizace.

Bezúdržbové nerezové provedení – AluClick na rozdíl od ocelových zinkovaných zábradlí nekoroduje povrchově a ani vnitřně. Povrchová úprava komaxitovým lakem navíc zaručuje jeho prakticky neomezenou životnost a estetickou hodnotu.Lodžiová zábradlí AluClick Klasik - jedno je s dvojitým madlem a se zasklením IVETAJednoduchou montáž i obměny – systémové zábradlí AluClick je svou konstrukcí uzpůsobeno tak, že jeho montáž zvládne hravě téměř každý. Výhodou je bezesporu velmi rychlá a jednoduchá výměna výplní. Díky speciálním zasklívacím lištám s celoobvodovým zámkem „Click“ z něj uděláte typ Kombi nebo Standart bez složitého použití nářadí .

Možnost bezproblémové instalace klempířských prvků – spodní profil zábradlí AluClick může být vybaven drážkou pro instalaci okapnice pod zábradlím, která dokonale zamezí erozi stavební konstrukce. Stejným způsobem je možno doplnit i vnitřní klempířské zakrytí mezery pod zábradlím při instalaci zasklívacích systémů lodžií a balkonů.

Výhody tohoto zábradlí:

Předělovací proužek webu duotech.czLodžiová zábradlí AluClick Klasik v čelním pohledu na panelový důmVzdušnost konstrukce
Svařovaný a velmi pevný typ zábradlí
Nízká váha celé konstrukce
Vysoká kvalita a dlouhá životnost
Nadčasový design
Mnohočetná variabilita tvarového i barevného provedení
Bezúdržbová povrchová úprava – komaxit celé škály RAL
Bezproblémová výměna výplní systémem „Click“
Snadná a rychlá montáž
Zábradlí je vhodné pro instalaci zasklívacích systémů

Parametry zábradlí AluClick Klasik

Systém svařovaný – rámový
Využití balkony, lodžie, terasy a schodiště
i atipické provedení
Uchycení do zdi pevně na kotvy
Možnost čelního kotvení ano
Šířka zábradlí dle stavebního otvoru
Výška zábradlí dle ČSN
Druh výplně Tyčová výplň
Materiál výplně hliníkové slitiny
Materiál konstrukce a madla hliníkové slitiny
Povrchová úprava konstrukce a výplně komaxit
Barva konstrukce RAL dle vzorníku
Materiál lišt hliníkové slitiny
Povrchová úprava lišt komaxit
Barva lišt RAL dle vzorníku
Metoda svařování MIG
Svařovací drát ALMG5
Čas Instalace individuální
Záruční lhůta 5 let
Pozáruční opravy ano
Rázové zkoušky výplní ano
Celoroční využití ano
Certifikace systému ano
Požární zpráva ano
Statický posudek ano

Pruh ikon kvality výrobků společnosti DuoTech Trade s.r.o. 2017