Zasklívací systémy

Posted on by

Předělovací proužek webu duotech.czSlouží pro zasklívání lodžií, balkonů, teras a zimních zahrad. Zasklívací systémy produkované spol. DuoTech Trade s.r.o. významnou měrou zvyšují komfort bydlení, šetří energii i poskytují účinnou ochranu před deštěm, prachem a hlukem. Ochrání prostor proti vniknutí cizích osob. Technická vyspělost našich systémů IVETA, TERMOplus a TERMOglass je doložena certifikáty Technického a zkušebního ústavu v Praze.

IVETA

proužek pod a nad mapu
Odkaz na zasklívání lodžií IVETA
proužek pod a nad mapu

Bezrámový zasklívací systém s posuvně otočnými díly z bezpečnostního skla. Jedná se o nejrozšířenější zasklívání lodžií v Čechách. Skla je možno posouvat a skládat k boční stěně lodžie.

TERMOglass

proužek pod a nad mapu
Odkaz na zasklívání lodžií TERMOglass
proužek pod a nad mapu

Bezrámový zasklívací systém s posuvnými díly z bezpečnostního skla. Jedná se o velmi oblíbený systém pro zasklívání lodžií poslední doby. Skla je možno posouvat za sebe bez nároku na vnitřní prostor lodžie.

TERMOplus

proužek pod a nad mapu
Odkaz na zasklívání lodžií TERMOplus
proužek pod a nad mapu

Rámový zasklívací systém s posuvnými díly. Systém TERMOplus  splňuje vyšší nároky na zatěsnění lodžie proti povětrnostním vlivům s možností osazením izolačním dvojsklem.